Ushqim i shëndetshëm, për një jetë më të shëndetshme!

Shijoni ushqimin e shëndetshëm që ka shije të mrekullueshme dhe do ta bëjë jetën tuaj më të mirë.

Porosit tani

Ushqim më i mirë, lehtë!

Plani i Shujtave të Shëndetshme

Plani i shujtave të shëndetshme në ‘Green & Protein’ ofron shërbimin e planeve ushqimore 1 dhe 4 javore.
Këto plane ndihmojnë njerezit që të ekuilibrojnë metabolizmin e tyre dhe rrisin energjinë duke konsumuar ushqime të shijshme por njëkohësisht edhe të shëndetshme.

ABONOHU TANI

Shikoni çfarë
mendojnë klientët tanë!

Ron Kingston

Fantastic healthy whole food plant based vegan dishes in the heart of Pristina, Kosovo!Highly recommend this place to anyone who wants to live a long healthy life! 🌱🥗 Ron from Australia 😊

Anthony Ibrahim

Probably my favorite place in Prishtina. Not very "authentic" or "local" -- but this is the dope spot for all things HEALTHY. If you need a break from meat, potatoes, and burek....then come here for a great soup and salad. All English speaking staff, helpful, clean, and a solid meal for like 4-6€. I love the soups and salads.

Jay Sterling

Large delicious burger and smoothie. There's a menu in English & friendly staff speak it as well. Also, salads & wraps are available.

Vincent Weil

Really good, fresh and healthy food. Nice terrace, friendly staff. The burger are delicious and the bowl also. We had also delicious fresh juice. If you are looking for a healthy place to eat in Pristina, don’t hesitate and come here ✨ They also have healthy sweets, healthy wraps, healthy snacks. The prices are really good. Don’t miss it ✌️

Egzona Hysenaj

I love this food place, I love the service and I love the food. I have been going to this place for the last 3 years now to eat healthy and delicious food and it's definitely one of my favorite places to get food from. I personally like: Chicken Delight Wrap and Leading Light Burger. And one of my favorite drinks there is called Happy Oranges and it's AMAZING. Go give them a visit whenever you can :)

Bëhu pronar i një Franshize!

Bashkohuni me revolucionin e ushqimit të shëndetshëm dhe kthejeni pasionin tuaj në biznes me Green & Protein.

Bashkohuni me ne!

Receta të shëndetshëme

Shikoni disa receta të thjeshta dhe të shëndetshme për t'i përgatitur në shtëpi

Një vakt më i mirë

Avokado Tost

Sallate Vegane e Freskët

Fuqia e Proteinave

Smoothie Jeshil

Shikoni Recetat

Blogu

"Lamtumirë, 'Fast Food': Një udhëzues për opsione më të shëndetshme"
Një botë ku publiciteti shpesh triumfon mbi shëndetin, është shumë e lehtë të biesh pre e ushqimit të shpejtë. Përfitimet e menjëhershme, shijet e njohura dhe lehtësia
Efektet e Dëmshme të Sheqerit në Trupin tonë
Efektet e dëmshme të sheqerit në trup: Si ndikon mënyra e jetesës në shëndetin tuaj?

Sheqeri është një përbërës i zakonshëm në ushqimin tonë të përditshëm

Bashkohjuni ekipit tonë

Bashkohuni me ekipin tonë dhe kthejeni pasionin tuaj për ushqimin e shëndetshëm në një profesion. Ne jemi një brend me rritje të shpejtë që ofron një shumëllojshmëri mundësish për njerëzit që duan t'i bashkohen revolucionit tonë të ushqimit të shëndetshëm.

Konkurset

Lokacionet Tona

Pristina

St. Rexhep Luci, no 20/1, Pristina 10000

Tirana

Street Nikolla Tupe, Tirana 1001, Albania

Podgorica

St, Baku, Podgorica, Montenegro